wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » Zasady wysyłki i termin dostawy
Kontakt
 • Roana Robert Włodarczyk
  NIP: 948-164-86-75
 • E-mail:biuro@roana24.pl
 • Telefon603 599 589
  796 151 315
 • Godziny działania sklepucodziennie 9.00 - 16.00, w soboty 10.00 - 14.00
Systemy płatności
 • Przelewy24
Statystyka
 • Aktualnie klientów na stronie: 2
 • Sklep odwiedziło: 50581 klientów

Zasady wysyłki i termin dostawy

Termin dostawy

 

Czas realizacji zamówienia jest to czas potrzebny do skompletowania towarów przez pracowników roana24.pl, wynikających z zamówienia, w zależności od dostępności produktów oraz czas dostarczenia towaru do Państwa przez wybranego przewoźnika.

Zamówienie składające się z kilku produktów zostanie wysłane w momencie, kiedy wszystkie produkty zostaną skompletowane.

Czas rozpoczęcia realizacji zamówienia pokrywa się:

 • w przypadku płatności przelewem z momentem zaksięgowania środków na rachunku bankowym podany w potwierdzeniu zamówienia,
 • w przypadku płatności kartą lub płatności przez system płatniczy Przelewy24, od momentu otrzymania potwierdzenia o dokonaniu płatności (zazwyczaj około 30 min),
 • w przypadku zamówień „za pobraniem”, od momentu złożenia zamówienia.
 • Czas realizacji = czas kompletowania zamówienia + czas dostawy


  roana24.pl dokłada wszelkich starań, by zamówienia były zrealizowane i wysłane jak najszybciej.

Koszty wysyłki

 

Płatność za zamówienie może być zrealizowana w następujący sposób:

- przy odbiorze przesyłki,

- przelewem (przedpłata),

- płatność Przelewy24.pl,
 

Cennik dostawy
nzawa:  przy wpłacie  za pobraniem  czas dostawy 
List polecony ekonomiczny      8,99 zł        brak        4 - 5 dni 
Kurier 48 Poczta Polska    10,50 zł     17,99 zł          2 dni
Kurier GLS    15,99 zł     19,99 zł          2 dni
Inpost paczkomaty    13,99 zł        brak          2 dni


List polecony ekonomiczny czas dostarczenia przesyłki od 4 do 5 dni roboczych. W przypadku adresu indywidualnego Poczta Polska podejmuje jedną próbę doręczenia Twojej przesyłki. Jeżeli będzie ona nieskuteczna, otrzymasz awizo o podjętej próbie doręczenia. Oprócz pozostawienia zawiadomienia, Poczta Polska poinformuje Cię  gdzie i do kiedy możesz odebrać przesyłkę. Przesyłka oczekuje na odbiór przez 7 dni, po tym czasie zostaje zwrócona do nadawcy.

Przesyłka Kurier 48 zostanie doręczona do drugiego dnia roboczego po dniu nadania. W ramach serwisu Kurier 48 możesz podać adres indywidualny, adres wybranej placówki pocztowej, a także adres skrytki/przegródki pocztowej i poste restante. Jeśli paczka jest adresowana na firmę, to pomimo podania imienia i nazwiska, doręczyciel pozostawi przesyłkę w miejscu odbioru korespondencji, np. sekretariacie, recepcji, magazynie.W przypadku adresu indywidualnego Poczta Polska podejmuje jedną próbę doręczenia Twojej przesyłki. Jeżeli będzie ona nieskuteczna, otrzymasz awizo o podjętej próbie doręczenia. Oprócz pozostawienia zawiadomienia, Poczta Polska poinformuje Cię w formie elektronicznej (SMS) gdzie i do kiedy możesz odebrać przesyłkę. Przesyłka oczekuje na odbiór przez 7 dni, po tym czasie zostaje zwrócona do nadawcy.

Kurier GLS Czas dostarczenia przesyłki przez kuriera GLS - do 48 godziny od momentu nadania przez nas paczki. Przesyłka w ciągu 24 godzin znajdzie się w najbliższym dla odbiorcy przedstawicielstwie firmy GLS. Powinna być dowieziona najpóźniej w ciągu następnych 24 godzin do odbiorcy lub można ją odebrać samodzielnie.  Przesyłki dostarczane są w dni robocze w godzinach 11-18 (w zależności od lokalizacji adresata). W przypadku nieobecności adresata można przesyłkę odebrać osobiście bądź zamówić drugie nieodpłatne doręczenie na adres (tylko na ten, który został podany w zamówieniu jako adres wysyłki). Termin na odbiór przesyłki wynosi 3 dni i jego bieg rozpoczyna się od dnia następnego po awizowaniu przesyłki. Brak pozostawionego awizo nie świadczy o braku próby dostarczenia przesyłki.
Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl